Půjčky pro mladéČeská spořitelna myslí také na studenty a mladé lidi, pro které má speciální nabídky, které jsou jim šité na míru. Jednou z takových nabídek je hypotéka pro mladé, u které mají mladí lidé až do 30 let věku za splnění určitých podmínek službu Variabilita splátek zdarma. Díky variabilitě splátek tak mohou získat odklad splátek na začátku splácení hypotéky, v jejím průběhu mají možnost splácení přerušit a výši splátek si mohou kdykoliv změnit podle svých aktuálních potřeb. Další službou pro mladé lidi je Studentská půjčka. Tuto půjčku poskytuje Česká spořitelna až do maximální výše 300 000 Kč a je možné ji splácet až po dobu deseti let. Půjčka je neúčelová, takže ji studenti mohou použít na cokoli budou chtít. Plusem je také pevná zvýhodněná úroková sazba nebo možnost snížení, resp. odkladu splátek po dobu studia. Studentská půjčka České spořitelna je určená pro fyzické osoby starší 18 let s trvalým pobytem na území České republiky, kteří studují vysokou či víceletou odbornou školu a to jak v denní, tak dálkové formě studia. Půjčka je určená pro studenty jak bakalářského, tak magisterského i doktorandského studia.

Poskytujeme rychlé půjčky ihned na účet z pohodlí vašeho domova. Kvalitní půjčky bez registru dnes nabízí mnoho nebankovních společností. Rychlá půjčka před výplatou je často velice výhodná. Nebankovní půjčky Provident jsou vhodné pro každého.

Česká spořitelna a hotovostní půjčky

Základním a asi i nejužívanějším typem půjčky, kterou Česká spořitelna poskytuje, je běžná hotovostní půjčka. Tato půjčka není účelová, můžete ji tedy použít na cokoli budete chtít a její výše se pohybuje od 20 tisíc až do 600 tisíc Kč. Hotovostní půjčka České spořitelna má celou řadu výhod – můžete si sami zvolit výši a datum pravidelných měsíčních splátek, úroková sazba u půjčky je pevná, takže nemusíte mít strach ze zvyšování splátek, můžete si k ní sjednat i pojištění a je poskytována bez zajištění. Co se týká doby splácení, tak hotovostní půjčku České spořitelny lze splácet až po dobu sedmi let. Výši splátek si zájemci mohou snadno spočítat na úvěrové kalkulačce, která je součástí internetových stránek České spořitelny.

Servis24 přihlášení na účet vám umožní okamžitý přístup k účtům od ČS.

Spotřebitelské půjčky od České spořitelny

Dalším typem půjčky, kterou Česká spořitelna nabízí, je její spotřebitelský úvěr. Ten už je oproti základní hotovostní půjčce účelový, takže musíte bance říct, na co konkrétně si tuto půjčku chcete vzít. Na spotřebitelskou půjčku si lze koupit např. nové či ojeté auto, vybavení domácnosti, rekonstrukci domu či bytu, dovolenou, lázeňský pobyt nebo další spotřební služby. Minimální částka, kterou si lze na spotřebitelský úvěr České spořitelny vzít, je 100 000 Kč. Maximální hranice tohoto úvěru není nijak omezena a rozhodujícím faktorem při vyřizování půjčky jsou jednak potřeby klienta a samozřejmě také jeho schopnost tento úvěr splácet. I pro spotřebitelský úvěr platí, že si výši případných splátek můžete spočítat na jednoduché úvěrové kalkulačce na webových stránkách spořitelny. Pokud jde o dobu splácení spotřebitelského úvěru, tak maximální doba, do kdy tato půjčka musí být splacena je stanovena na deset let.

Servis24 internetbanking přihlášení k účtu je velice jednoduché a snadné. Servis24 přihlášení provedete během minuty. Přihlášení Servis24 je velice primitivní.

Půjčky na bydlení od České spořitelny

U České spořitelny si můžete půjčit peníze také na bydlení. Ať už chcete koupit nový dům nebo byt nebo potřebujete finance jen na rekonstrukci vašeho současného bydlení, můžete se obrátit na Českou spořitelnu, která poskytuje půjčky na bydlení pod názvem Úvěr od Buřinky. Tento úvěr lze do výše 300 000 Kč získat i bez podpisu manžela či manželky a až do výše 800 000 Kč není potřeba zastavovat nemovitost. Velkou výhodou této půjčky jsou také nízké měsíční splátky a pevná úroková sazba. I zde je samozřejmostí možnost sjednat si k úvěru výhodné pojištění pro případy, kdybyste nemohli půjčku nadále splácet. K žádosti o tento úvěr potřebují stávající klienti České spořitelny pouze občanský průkaz, ostatní zájemci musí kromě něj předložit ještě potvrzení o svých příjmech, resp. daňové přiznání. Úvěr od Buřinky Česká spořitelna nabízí ve spolupráci se Stavební spořitelnou České spořitelny, která má své webové stránky na adrese http://www.burinka.cz/.


Reklama:


Inzerujte zde!

Máte zájem o reklamu? Kupte si textový odkaz na této pozici!

Inzerujte zde!

Máte zájem o reklamu? Kupte si textový odkaz na této pozici!