Půjčky a jejich konsolidaceKonsolidace, neboli sloučení několika půjček do jedné – v poslední době se jedná o službu, kterou vyhledává čím dál větší množství lidí. Mnoho lidí má nesplacené půjčky a úvěry u více společností, ať už bankovních nebo nebankovních a svoje dluhy nezvládají splácet, protože celkové měsíční splátky jsou pro ně příliš vysoké. Právě pro takové klienty existuje konsolidace půjček, díky níž si mohou všechny své půjčky sjednotit do jedné a platit tak měsíčně nižší částku, nehledě na fakt, že tím, že budou splácet pouze jedné instituci, se jim vše výrazně zjednoduší. Konsolidaci půjček nabízí i Česká spořitelna a to až do výše 600 000 Kč. Sloučení se týká nejen půjček a úvěrů, ale také kontokorentů nebo kreditních karet. Pokud máte více splátek a o této možnosti uvažujete, můžete využít aplikaci České spořitelny, do které zadáte všechny vaše závazky a objeví se vám výše případných měsíčních splátek po využití této konsolidace. Tuto aplikaci najdete pod odkazem www.csas.cz/konsolidace.

Rychlá půjčka je vhodná když potřebujete nutně peníze. SMS půjčka vám zajistí peníze do několika minut. Home Credit půjčka je jedna z nejlepších nebankovních půjček.

Česká spořitelna a půjčka formou kontokorentu

Mezi běžné služby, které poskytuje většina bank u nás i ve světě, patří kontokorent. Kontokorent je možnost jít na svém bankovním účtu do mínusu a čerpat tak finanční prostředky i v okamžiku, kdy na svém účtu peníze nemáme. Tuto možnost přečerpání účtu nabízí svým klientům i Česká spořitelna. Přečerpat účet zde můžeme od 5000 až do 100 000 Kč a při splnění určitých podmínek ho lze zvýšit až na 200 000 Kč. Tento typ úvěru není účelový, takže peníze z kontokorentu můžete použít na cokoliv a jeho výši si můžete sami nastavit podle svých aktuálních potřeb. Čerpanou částku pak není nutné splácet v pravidelných splátkách, ale podmínkou je splatit tyto peníze do jednoho roku od prvního čerpání. Mezi výhody kontokorentu České spořitelny patří mimo jiné to, že úroky zde platíte pouze z peněz, které skutečně čerpáte a v momentě, kdy vám přijdou peníze na účet se kontokorent sám automaticky vyrovná, takže na splátky nemusíte myslet. Sjednat nebo navýšit kontokorent si lze nejen na pobočkách či v internetovém bankovnictví Servis 24, ale také v bankomatech České spořitelny.

Servis24 přihlášení na účet vám umožní okamžitý přístup k účtům od ČS. Jsme specialisté na nebankovní půjčky všeho druhu. Rychlá SMS půjčka s odesláním hotovosti na bankovní účet zákazníka.

Česká spořitelna a půjčky formou kreditních karet

Posledním úvěrovým produktem České spořitelny, který si představíme, je kreditní karta Odměna. Kreditní karty dnes nabízí spousta bankovních institucí, ale málokterá má tak výhodné podmínky jako právě Česká spořitelna. Mezi největší lákadla u této kreditky patří např. to, že její majitelé získávají odměny za každý realizovaný nákup a to ve výši jednoho procenta. Za jeden měsíc tak na svůj účet mohou získat až 350 Kč. Dalšími výhodami jsou slevové programy Partner a Sphere card, díky kterým můžete ušetřit další peníze. Plusem je také bezúročné období, které trvá až 55 dní. Pokud tedy splatíte celou půjčenou částku do data splatnosti, nebude vám za bezhotovostní platby účtován žádný úrok. Kreditní kartu Odměna si můžete sjednat také pro svoji rodinu a nejbližší přátele a novinkou je také možnost bezkontaktních plateb s touto kartou. Pokud chcete, můžete si také vytvořit vlastní design vaší karty, která tak bude vypadat přesně tak, jak budete chtít.

Postup pro přihlašování do Servis 24 Internetbankingu. Servis 24 přihlášení na osobní účet u České spořitelny. Servis24.cz představuje služby přímého bankovnictví České spořitelny.

Aplikace pro výpočet splátek u půjčky od České spořitelny

Pokud si chceme vzít půjčku nebo úvěr, a nevíme jaké bychom platili měsíční splátky, nemusíme už chodit na pobočku nebo do banky telefonovat. Stačí si jen otevřít internetové stránky a výši pravidelných splátek si jednoduše zjistit pomocí různých úvěrových kalkulaček nebo speciálních aplikací. Tyto služby na svých stránkách www.csas.cz nabízí i Česká spořitelna, kde si tak snadno můžete zjistit přesná čísla, která vám usnadní rozhodnutí, jestli si úvěr vzít nebo ne a pokud ano, tak v jaké výši a na jak dlouhou dobu.


Reklama:


Inzerujte zde!

Máte zájem o reklamu? Kupte si textový odkaz na této pozici!

Inzerujte zde!

Máte zájem o reklamu? Kupte si textový odkaz na této pozici!