Půjčka České spořitelny pro mladéZa velmi výhodných podmínek poskytuje Česká spořitelny půjčky pro mladé lidi a studenty, kteří studují na vysokých nebo vyšších odborných školách. Ti si mohou vzít půjčku za zvýhodněných podmínek. Studentský úvěr České spořitelny je poskytován ve výši od 30 až do 300 000 Kč a lze ho splácet až po dobu deseti let. Studentská půjčka je bezúčelová a po celou dobu splatnosti úvěru pro ni platí zvýhodněná úroková sazba. Další výhodou je možnost splácet sníženou měsíční splátku po dobu trvání studia. Studentská půjčka je jak pro studenty denního, tak i dálkového studia v Česku i zahraničí. Mladí lidé si navíc u České spořitelny mohou zřídit speciální typ účtu – Fresh účet, jehož součástí je bezkontaktní platební karta, přímé bankovnictví, dva výběru z bankomatů ČS, možnost vybrat si design své platební karty a mnoho dalších služeb zcela zdarma. Veškeré detailní informace o produktech České spořitelny pro mladé lidi pak najdeme na webových stránkách http://www.csas-mladi.cz/. Na facebookový profil České spořitelny pro mladé se můžeme připojit na odkazu https://www.facebook.com/sporka.hudba.

Rychlá půjčka ihned pro Vaše finanční potřeby. Finská SMS půjčka je zaměřena především na nízké obnosy. Home Credit půjčka se zaručuje kvalitou a poctivostí za kterou stojí silná společnost.

Ostatní půjčky od České spořitelny

Kromě základní hotovostní půjčky a spotřebitelského úvěru poskytuje Česká spořitelna také další typy půjček. Patří mezi ně např. půjčka na bydlení, kterou spořitelna nabízí pod obchodním názvem Úvěr od Buřinky. Tato půjčka na bydlení je vhodná pro všechny, kteří plánují koupi domu či bytu nebo chtějí rekonstruovat svoje současné bydlení. I tento úvěr poskytuje Česká spořitelna za velmi výhodných podmínek. Finance na bydlení můžeme získat také formou klasické hypotéky. Česká spořitelna nabízí u své hypotéky peníze až do 100 procent hodnoty nemovitosti, snadné a rychlé vyřízení žádosti a výhodné úrokové sazby. Pokud hypotéku splácíte ze svého aktivního osobního účtu u České spořitelny, získáte navíc slevu z úrokové sazby ve výši 0,50 %. Samozřejmostí je i nabídka výhodného pojištění, odborné poradenství atd. Kromě klasické hypotéky poskytuje Česká spořitelna také tzv. americkou hypotéku, kde získáte půjčku zastavením vaší nemovitosti. U americké hypotéky je minimální výše úvěru stanovena na 150 000 Kč a maximální není nijak omezena, záleží na hodnotě nemovitosti a schopnostech klienta úvěr splácet.

Servis24 přihlášení na účet vám umožní přístup k běžným účtům od České spořitelny. Servis24 přihlášení na účet lze provést z jakéhokoliv PC.Pro ty, co už mají více úvěrů u různých společností a rádi by tyto půjčky sjednotili do jedné, pak Česká spořitelna nabízí možnost konsolidace půjček. Tyto úvěry je možné sjednotit až do celkové výše 600 000 Kč a po tomto sloučení navíc budete platit nižší měsíční splátky než předtím. Mezi úvěrové produkty České spořitelny pak patří také její kreditní karta Odměna, se kterou můžete nakupovat jak v kamenných obchodech, tak na internetu a to nejen v Česku, ale i v zahraničí. Kreditní karta Odměna má navíc spoustu výhod, mezi které patří odměny ve výši jednoho procenta z každého nákupu provedeného touto kartou, bezúročné období atd. Kartu si navíc můžete objednat nejen pro sebe, ale i pro vaše blízké. Novinkou u těchto kreditních karet je pak možnost bezkontaktních plateb a také možnost výběru vlastního designu platební karty.

Kde najdeme bližší informace o půjčce Česká spořitelna na internetu?

Veškeré bližší informace o všech typech půjček a úvěrů, které Česká spořitelna aktuálně nabízí, najdeme na jejích přehledných internetových stránkách na adrese www.csas.cz. Součástí stránek jsou informace nejen o úvěrech, ale i o všech ostatních produktech spořitelny, jako jsou běžné účty, platební karty, hypotéky, spoření, pojištění, investování atd. Přes tyto stránky se také můžeme přihlásit do svého internetového bankovnictví Servis 24.

Česká spořitelna Servis 24 je nejpopulárnější internetbanking v České republice. Mojebanka je internetové bankovnictví od Komerční banky. Pokud chcete nejlevnější půjčky ihned na trhu a vše vyřídit jednoduše a online, jsme tady pro vás.

Tyto stránky nejsou oficiální webovou prezentací České spořitelny a mají pouze informativní charakter.


Reklama:


Inzerujte zde!

Máte zájem o reklamu? Kupte si textový odkaz na této pozici!

Inzerujte zde!

Máte zájem o reklamu? Kupte si textový odkaz na této pozici!