Jaké doklady jsou třeba?Samotné vyřízení půjčky je u České spořitelny rychlá a snadná záležitost, která nám zabere jen minimum času. Urychlit vyřízení na pobočce můžeme i tak, že se na ni objednáme on-line přes internet a nemusíme pak čekat, až na nás přijde řada. Přímo na místě pak budeme potřebovat pouze jediný doklad totožnosti, takže stačí jen platný občanský průkaz. Co se týká prokázání příjmu, tak pokud jste klientem České spořitelny a chodí vám na váš účet pravidelná výplata, žádné potvrzení nebudete potřebovat, ale zájemci o půjčku, kteří mají účet u jiné banky si musí přinést potvrzení o výši příjmu od svého zaměstnavatele. Podnikatelé nebo OSVČ pak musí předložit daňové přiznání za poslední zdaňovací období, doklady, které potvrzují jejich oprávnění podnikat a také doklad o zaplacení daně.

Servis24 internetbanking přihlášení k účtu je velice jednoduché a snadné. Servis24 přihlášení provedete během minuty. Přihlášení Servis24 je velice primitivní.

Jak probíhá vyřízení půjčky Česká spořitelna na pobočce banky?

Vyřízení půjčky na pobočkách České spořitelny je rychlé a obvykle nám návštěva banky nezabere moc času. Pracovník České spořitelny, který s námi bude naši žádost o půjčku projednávat, nás nejdříve seznámí s podmínkami této půjčky, probere s námi možnosti a případná rizika a vyhodnotí, jestli nám banka půjčku může poskytnout nebo ne. V případě, že nám naše žádost bude schválena, následuje podepsání jednoduché úvěrové smlouvy a hned potom si můžeme vybrat svoje peníze. Máme na výběr, jestli chceme peníze v hotovosti – ty si pak můžeme ihned vybrat na pokladně této pobočky, kde jsme podepsali smlouvu – a nebo si je můžeme nechat převést na náš bankovní účet. Celý proces vyřízení a schválení půjčky je velmi rychlý a pokud chceme mít jistotu, že nebudeme muset na pobočce dlouho čekat, můžeme se na ni i objednat on-line na námi vybraný čas a budeme tak mít jistotu, že přijdeme hned na řadu bez jakéhokoli čekání.

Postup pro přihlašování do Servis 24 Internetbankingu. Servis 24 přihlášení na osobní účet u České spořitelny. Servis24.cz představuje služby přímého bankovnictví České spořitelny.Jak je to s poplatky za vedení úvěrového účtu u České spořitelny?

Co se týká poplatků za vedení úvěrového účtu, tak když se podíváme do aktuálního sazebníku, který je na webových stránkách České spořitelny, zjistíme, že měsíční poplatek za vedení půjčky je stanoven na 59 Kč. Momentálně však probíhá speciální akce (od 1. března až do konce roku 2013), kdy jsou všechny úvěrové produkty sjednané v tomto období osvobozeny od tohoto poplatku a to po celou dobu trvání úvěru. Pokud si tedy v tomto období sjednáte jakoukoli půjčku od České spořitelny, neplatíte žádné měsíční poplatky za její vedení. Pokud jde o poplatek za přijetí, posouzení a vyhodnocení žádosti o úvěr, tak ten je stanoven ve výši jednoho procenta z výše poskytnutého úvěru, maximálně však tento poplatek může činit 5000 Kč. To se týká všech typů úvěrů s výjimkou půjčky na studium pro vysokoškolské studenty, kteří tento poplatek platit nemusejí. Samostatnou kategorií jsou pak poplatky za případné pojištění schopnosti splácet. Ty se liší jednak v závislosti na tom, který soubor pojištění si vyberete a dále se pak jejich výše stupňuje podle toho, jak vysoký úvěr vám byl poskytnut. Kompletní tabulku s těmito poplatky včetně sazebníku ostatních položek pak zájemci najdou přímo na internetových stránkách České spořitelny.

Půjčka Česká spořitelna je super. Servis24 přihlášení na účet lze provést z jakéhokoliv PC.

Tyto stránky nejsou oficiální webovou prezentací České spořitelny a mají pouze informativní charakter.


Reklama:


Inzerujte zde!

Máte zájem o reklamu? Kupte si textový odkaz na této pozici!

Inzerujte zde!

Máte zájem o reklamu? Kupte si textový odkaz na této pozici!