Jaká je maximální výše půjčky?Maximální výše půjčky, kterou si u České spořitelny můžete vzít závisí na typu úvěru, pro který se rozhodnete. U základní hotovostní půjčky je její maximální výše stanovena na 600 000 Kč. Tato půjčka je navíc bezúčelová, takže peníze můžete použít na co chcete. Více peněz už můžete získat u spotřebitelského úvěru. Zde není maximální hranice půjčky nijak stanovena a záleží pouze na požadavcích klienta a hlavně na jeho finančních možnostech a schopnostech požadovaný úvěr splácet. Na rozdíl od běžné půjčky je však spotřebitelský úvěr účelový, takže musíte předem bance říct, na co si tyto peníze půjčujete. Na druhou stranu je zde však delší doba splácení – splátky spotřebitelského úvěru si lze rozložit až na dobu deseti let (u běžné půjčky je to maximálně sedm let).

Poskytujeme rychlé půjčky ihned na účet z pohodlí vašeho domova. Kvalitní půjčky bez registru dnes nabízí mnoho nebankovních společností. Rychlá půjčka před výplatou je často velice výhodná. Nebankovní půjčky Provident jsou vhodné pro každého.

Mohu si o půjčku Česká spořitelna požádat i on-line?

Samozřejmě, že ano. V dnešní době už je samozřejmostí, že většina věcí se vyřizuje přes internet a tak i o půjčku u České spořitelny si můžete zažádat on-line. Ti klienti, kteří už u České spořitelny mají založené přímé bankovnictví Servis 24 si mohou o úvěr požádat přímo ve svém internetovém bankovnictví, ostatní zájemci mohou vyplnit jednoduchý formulář na webových stránkách banky a pracovník banky se jim poté sám ozve. Kromě samotné žádosti o půjčku je možné se on-line také objednat na pobočku, díky čemuž se vyhnete dlouhému čekání než na vás přijde řada.

Jak se poprvé přihlásit do Servis 24 Internetbankingu?Je možné půjčku České spořitelny splatit předčasně?

Ano, pokud chcete zaplatit najednou celý úvěr nebo jen mimořádnou splátku, můžete to samozřejmě provést. Před tím než zadáte příkaz k této úhradě se však nejdříve podívejte do své úvěrové smlouvy, ve které najdete informace o tom, jestli za tuto předčasnou, resp. mimořádnou splátku je účtován poplatek. Případně se na tuto informaci můžete zeptat na pobočce, kde jste smlouvu podepisovali. Pak si připravte číslo svého úvěrového účtu, které je součástí vaší úvěrové smlouvy a zadejte jednorázový příkaz k úhradě. Ten můžete zadat buď na některé z poboček České spořitelny a nebo jednoduše přes internetové bankovnictví Servis24. Do kolonky Částka pak musíte uvést výši této splátky a do kolonky Příjemce číslo vašeho úvěrového účtu.

Servis24 internetbanking je velice jednoduché a snadné. Aktuální kurz eura dle kurzovního lístku České národní banky.

Co dělat v případě, že potřebujeme odložit splátky?

Skoro každému se může někdy stát, že se dostane do finančních potíží a má problémy se splácením své půjčky. Pokud máme úvěr u České spořitelny a dostaneme se do takové situace, je třeba ji začít aktivně řešit. Pokud tedy chceme zažádat o odklad splátek, musíme nejdříve kontaktovat pobočku České spořitelny a sice tu, u které jsme podepsali naši úvěrovou smlouvu. Je také třeba, abychom si nachystali doklady, které potvrzují to, že jsme aktuálně ve finanční tísni – může to být např. lístek s potvrzením, že jsme na nemocenské, potvrzení o snížení příjmu od zaměstnavatele nebo potvrzení od úřadu práce. Poté projednáme naši žádost o odložení splátek s bankovním poradcem České spořitelny, který nám nejpozději do jednoho týdne dá vědět, jak byla naše žádost o odložení splátek vyřízena. V každém případě, pokud se dostaneme do potíží se splácením, je třeba tyto záležitosti řešit co nejdříve a snažit se najít spolu s bankovním poradcem řešení – odkládat řešení takové situace na později se příliš nevyplácí.

Česká spořitelna půjčky jsou naprosto super. Servis24 přihlášení na účet lze provést z jakéhokoliv PC.

Tyto stránky nejsou oficiální webovou prezentací České spořitelny a mají pouze informativní charakter.


Reklama:


Inzerujte zde!

Máte zájem o reklamu? Kupte si textový odkaz na této pozici!

Inzerujte zde!

Máte zájem o reklamu? Kupte si textový odkaz na této pozici!