Česká spořitelna půjčkyNejvětší českou bankovní institucí je se svými více než 600 pobočkami a více než 1000 bankomaty Česká spořitelna. Tato banka poskytuje svým klientům komplexní nabídku služeb od základních produktů, jako jsou běžné účty, debetní i kreditní karty, nebo různé druhy pojištění až po širokou nabídku úvěrových produktů, hypoték, spoření, investování atd. Česká spořitelna, která byla založena už roku 1825, je v současné době součástí Erste Bank Group, která má pobočky v mnoha zemích Evropy. Především díky velké tradici a nejširší síti obchodních míst a bankomatů je u nás ČSAS.cz stále bankou s největším počtem klientů – těch je kolem pěti milionů.

Jaké půjčky Česká spořitelna poskytuje?

Nabídka půjček a úvěrů od České spořitelny je velmi široká a vybrat si zde mohou různé skupiny lidí. Základní půjčkou je běžný hotovostní úvěr, dále pak spotřebitelská půjčka a úvěr od Buřinky určený na výdaje spojené s bydlením. Kromě těchto půjček poskytuje Česká spořitelna půjčky také službu konsolidace půjček, díky které si můžeme všechny své úvěry, které máme u různých společností sloučit do jednoho jediného a ušetřit tak na měsíčních splátkách. V nabídce České spořitelny nechybí ani možnost kontokorentu, který umožňuje jít na účtu do mínusu a posledním produktem, který patří pod kategorii úvěry jsou kreditní karty. Ty nabízí spořitelna pod názvem kreditní karta Odměna a jejich používání přináší jejich majitelům spoustu atraktivních výhod a slev.

KB.cz Moje banka je online banking nové generace. Aktuální kurzovní lístek ČNB.

Proč se vyplatí půjčky od České spořitelny?

Vzít si půjčku právě od České spořitelny se rozhodně vyplatí. Obecně je vždy lepší brát si bankovní půjčky od zavedených bankovních institucí, než se obracet na nebankovní společnosti. U nebankovních půjček sice je výhoda v tom, že půjčují prakticky každému a někdy i bez doložení příjmů a také lidem, kteří jsou v rejstříku dlužníků, nevýhodou těchto společností jsou ale často velmi nevýhodné podmínky a vysoké úroky. Velký rozdíl je také v RPSN (roční procentní sazbě nákladů), která bývá u nebankovních společností někdy až extrémně vysoká. Česká spořitelna u všech svých půjček a úvěrových produktů nabízí velmi výhodné podmínky a proto se sjednání půjčky u této banky vyplatí. Navíc díky široké nabídce těchto úvěrových produktů si každý klient může vybrat právě takový, který mu bude nejvíce vyhovovat a splňovat jeho potřeby a požadavky. Výhodou půjček u České spořitelny je také široká síť jejích poboček a obchodních míst, která jsou rozmístěna po celém území naší republiky.

Jak si sjednat půjčky u České spořitelny?

Sjednání samotné půjčky nebo jiného úvěrového produktu u České spořitelny není nic těžkého. Pokud se rozhodneme pro jakýkoli typ úvěru u této banky, máme hned několik možností, jak si o něj zažádat. První možností, jak Českou spořitelnu kontaktovat, je telefonický kontakt. O půjčku si můžeme požádat zavoláním na telefonní číslo 800 207 207, které není nijak zpoplatněno, takže za hovor nebudeme platit ani korunu. Druhou variantou, jak si o půjčku zažádat, je poslat on-line žádost pomocí internetových stránek České spořitelny. Tyto stránky najdeme na adrese www.csas.cz a jejich součástí jsou mimo jiné kompletní informace o všech půjčkách a ostatních úvěrových produktech této banky. Třetím způsobem, jak si podat žádost o půjčku České spořitelny je navštívit některou z jejích poboček. Jejich kompletní seznam včetně podrobných informací, jako je přesná adresa, otevírací doba, kontakty atd. najdeme na webových stránkách České spořitelny. Velkou výhodou je zde také možnost se na vybrané pobočky objednat on-line na námi vybraný čas, díky čemuž pak nemusíme čekat, až na nás přijde řada. Pokud už jsme klienty České spořitelny a používáme její internetové bankovnictví Servis 24, můžeme si žádost o půjčku podat jednoduše prostřednictvím internetbankingu.

Půjčka Česká spořitelna je dokonalý finanční produkt. Servis24 Internetbanking slouží k obsluze běžných účtů od České spořitelny. Servis24 přihlášení na účet vám umožní okamžitý přístup k účtům od ČS.


Reklama:


Inzerujte zde!

Máte zájem o reklamu? Kupte si textový odkaz na této pozici!

Inzerujte zde!

Máte zájem o reklamu? Kupte si textový odkaz na této pozici!