Česká spořitelna a její půjčky na internetuVeškeré podrobné informace o všech půjčkách a ostatních úvěrových produktech České spořitelny najdeme na jejích přehledných internetových stránkách na adrese www.csas.cz. Součástí těchto stránek jsou nejen podrobné informace o všech produktech, úvěrové kalkulačky, seznamy poboček s kontakty atd. ale můžete si zde žádost o půjčku podat jednoduše on-line nebo se přes tyto stránky můžete objednat na vybranou pobočku. Kromě oficiálních stránek České spořitelny však existují ještě další weby, které se půjčkami od této banky zabývají. Patří mezi ně např. stránka http://www.cspujcka.cz/, která funguje přímo ve spolupráci s Českou spořitelnou a i tady si můžeme zjistit veškeré potřebné informace nebo si o půjčku on-line požádat. Další podobnou stránku najdeme pod odkazem http://www.ceskasporitelna-pujcky.cz/.

Půjčka bez doložení příjmu je vhodná pro každého. Půjčka do výplaty vám pomůže překlenout dobu než přijde výplata.

Půjčky u ostatních českých bankovních institucí

Různé druhy půjček a jiných úvěrů poskytují samozřejmě i další české banky. Např. druhá největší česká bankovní instituce – Komerční banka –  poskytuje hned celou řadu půjček a to jak těch bezúčelových, tak půjčky na studium nebo na bydlení. Zajímavou nabídku úvěrových produktů nabízí také GE Money – kromě základní Expres půjčky si u ní můžete sjednat také konsolidaci půjček a to buď ve variantě bez nebo se zajištěním nemovitostí. Další velkou českou bankou, která poskytuje půjčky je ČSOB – ta má ve své nabídce klasickou bezúčelovou půjčku, půjčku na bydlení, konsolidaci, kontokorent a také kreditní kartu. Půjčit si za výhodných podmínek ale můžete i u menších bank. Patří mezi ně např. ZUNO banka, která poskytuje půjčku už od 8000 až do 500 000 Kč. Další možností je mBank, která svoji půjčku nabízí pod názvem mPůjčka a její doba splatnosti může být až 84 měsíců. Fio banka klasickou hotovostní půjčku ve své nabídce nemá, ale je možné si u ní sjednat kontokorent, hypotéku, podnikatelský úvěr, úvěr na obchodování nebo měnový úvěr. Poslední bankou, na kterou se podíváme, je Air bank. Ta nabízí půjčku za velmi výhodných podmínek – kromě toho, že je zcela bez poplatků a s velmi výhodnou úrokovou sazbou, při pravidelném řádném splácení vám automaticky odpustí poslední splátky. Zajímavou nabídkou je také možnost nechat si převést půjčku z jiné banky právě k Air bank.

Servis24 přihlášení na účet vám umožní přístup k běžným účtům od České spořitelny. Pokud chcete nejlevnější půjčky ihned na trhu a vše vyřídit jednoduše a online, jsme tady pro vás.

Nebankovní půjčky

Kromě bankovních půjček jsou pro mnoho lidí zajímavou alternativou také půjčky nebankovní. Nebankovní půjčky volí zejména ti klienti, kteří nemají možnost získat klasickou půjčku u banky, a tak se obrací na nebankovní společnosti, které už jim tento úvěr poskytnou. Na rozdíl od bank tyto společnosti poskytují půjčky i lidem, kteří mají záznam v registru dlužníků nebo nemohou doložit příjem. Hlavní nevýhodou nebankovních půjček jsou pak především vyšší úrokové sazby než u běžných bank, takže taková půjčka se hodně prodraží. Proto je vždy důležité, pokud si bereme nebankovní půjčku, pročíst si podrobně celou smlouvu a zjistit si veškeré informace o poplatcích atd.

Jak se poprvé přihlásit do Servis 24 Internetbankingu? Servis24 přihlášení na účet lze provést z jakéhokoliv PC.


Reklama:


Inzerujte zde!

Máte zájem o reklamu? Kupte si textový odkaz na této pozici!

Inzerujte zde!

Máte zájem o reklamu? Kupte si textový odkaz na této pozici!